1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Kamila Kubik,Monika Wielgosz,Ewa Jokiel,Magda Jokiel,Lidia Kaminiarczyk .Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Zachęcam do zyskiwania odpustów  zupełnych za zmarłych  przez cały miesiąc listopad

4. Bardzo Dziękuję za Zaduszki przygotowane przez młodzież naszej Parafii.
5. Kartki do wymienianek są wyłożone na stoliku pod chórem. Modlitwa za zmarłych polecanych w wymieniankach we wszystkie soboty i niedziele listopada w łączności z Mszami św.
6. W listopadzie odbędą się spotkania formacyjne z członkami Róż
 Różańcowych. Spotkania będą odbywać się na salce po Mszach niedzielnych o godz.15.00.
-7.XI.-I i II R óża
-14.11-III i IV Róża
-21.11-V i VI Róża
-28.11-VII i VIII Róża
-05.12- Róże męskie
7. W miesiącu listopadzie pół godziny przed Mszami św.we wtorek,czwartek i piątek modlitwa za dusze w czyścu cierpiące.Zachęcam do licznego udziału.
8. W czwartek Święto Niepodległości.Zachęcam do modlitwy za Ojczyznę.