1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Paulina Żok,Hanna Skrzypczak,Agnieszka Kubaś,Magdalena Tyszkowska,Alina Weiss,Natalia Bżdziak .Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Dzieciom i dorosłym dziękuje za udział w nabożeństwach różańcowych
4. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na Papieskie Dzieła Misyjne 151,10 PLN. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.

5. Uroczystość Wszystkich Świętych:
-Msza św. O godz.09.30,
- procesja i msza św.na cmentarzu w Kębłowie o godz.13.00
-odpusty zupełne za zmarłych z racji pandemii można zyskiwać przez cały miesiąc listopad
6. Dzień Zaduszny Msza św.o godz.19:00. W czasie Mszy Zaduszki przygotowane przez młodzież naszej Parafii.
7. Kartki do wymienianek są wyłożone na stoliku pod chórem. Modlitwa za zmarłych polecanych w wymieniankach we wszystkie soboty i niedziele listopada w łączności z Mszami św.
8. W listopadzie odbędą się spotkania formacyjne z członkami Róż
 Różańcowych. Spotkania będą odbywać się na salce po Mszach niedzielnych o godz.15.00.
-7.XI.-I i II R óża
-14.11-III i IV Róża
-21.11-V i VI Róża
-28.11-VII i VIII Róża
-05.12- Róże męskie
9. O.Błażej Mielcarek przyjeżdża z młodzieży na skupienie modlitewne. Zwraca się z prośbą o udzielenie noclegu w dniach od 11-14.11.2021r. Chętne rodziny proszę by zgłaszały się do mnie osobiście lub pod numerem telefonu 600254472.
10. Próba scholi w piątek o godz.16.00,zbiórka ministrantów w sobotę o godz.10.00.
11. Objazd chorych w piątek od godz.08.00.
12. Okazja do spowiedzi w czwartek od godz.17:30.
13. W miesiącu listopadzie pół godziny przed Mszami św.we wtorek,czwartek i piątek modlitwa za dusze w czyścu cierpiące.Zachęcam do licznego udziału.