1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Bernadeta Waszkowiak,Urszula Ratajska,Małgorzata Rychła,Waldemar Hanyż .Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Nabożeństwa różańcowe.Od poniedziałku do czwartku o godz.18.00 W piątek i sobotę o godz. 18.30,w niedzielę o godz. 09.00. Nabożeństwa dla dzieci we wtorek i czwartek o godz.17:30.
4. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy  do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia 255,50PLN. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.

5. Przygotowanie do bierzmowania:
-klasa VII-wtorek 19.10.2021r.
-klasa VIII-wtorek 26.10.2021r.
Przychodzimy na różaniec i Mszę św. godz.18.00 i potem spotkanie.
6. W przyszłą niedzielę Światowa Niedziela Misyjna. Po Mszach zbiórka ofiar na Papieskie Dzieła Misyjne.
7. W listopadzie odbędą się spotkania formacyjne z członkami Róż
 Różańcowych. Spotkania będą odbywać się na salce po Mszach niedzielnych o godz.15.00.
-6.XI.-I i II R óża
-13.11-III i IV Róża
-20.11-V i VI Róża
-27.11-VII i VIII Róża