1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Ewa Mencel,Ilona Basiuk,Hanna Fligier,Ewa Wita,Ewa Kliks .Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Nabożeństwa różańcowe.Od poniedziałku do czwartku o godz.18.00 W piątek i sobotę o godz. 18.30,w niedzielę o godz. 09.00. Nabożeństwa dla dzieci we wtorek i czwartek o godz.17:30.

4. W czwartek Dzień Edukacji Narodowej.Pamiętajmy w modlitwach o nauczycielach i wychowawcach.
5. Dzisiaj przeżywamy kolejny juz XXI Dzień Papieski pod hasłem” Nie lękajcie się”. Po Mszach zbiórka do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Zbiórkę polecam ofiarności Parafii.
6. W przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
7. Liturgię Mszy św. O godz.09.30 przygotują dzieci pierwszokomunijne. Podczas Mszy poświęcenie różańców.
8. Przygotowanie do bierzmowania:
-klasa VII-wtorek 19.10.2021r.
-klasa VIII-wtorek 26.10.2021r.
Przychodzimy na różaniec i Mszę św. godz.18.00 i potem spotkanie.
9. Zmarł nasz Parafianin +Piotr Cholewa,pogrzeb w poniedziałek o godz.11.00. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.....