1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Irena Waszkowiak,Barbara Drozdowska,Arleta Kaczmarek,Renata Rogozińska.Bóg zapłać
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Czas komunii wielkanocnej został przedłużony z racji pandemii do 14.09. Postarajmy się spełnić nasz obowiązek.

4. Bardzo dziękuję za ofiary złożone na pomoc dla Afgańczyków. Zebraliśmy 445,40 PLN.Dzisiaj zbieramy ofiary na KUL i ASD.
5. W przyszłą niedzielę trzecia niedziela miesiąca.Składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
6. Dzisiaj uroczystość beatyfikacji Prymasa Stefana Wyszyńskiego i s.Elżbiety Róży Czackiej. Początek uroczystości o godz.12.00. Zachęcam do oglądania transmisji telewizyjnej a także do modlitwy za wstawiennictwem nowych Błogosławionych.
7. Rozpoczynamy XI Tydzień Wychowania. Będziemy modlić się za nauczycieli,wychowawców,rodziców i dzieci. Zachęcam też do modlitwy o dobre wychowanie młodego pokolenia.
8. W liturgii kościoła w tym tygodniu:
-we wtorek święto Podwyższenia Krzyża,
-w sobotę święto św.Stanisława Kostki.
9. Pierwsze spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych we wtorek 21.09.2021 r. po Mszy św. godz.18:30