Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Małgorzata Żak,Katarzyna Lisiewicz,Paulina Szubert.Bóg zapłać
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Czas komunii wielkanocnej został przedłużony z racji pandemii do 14.09. Postarajmy się spełnić nasz obowiązek.

4. We wtorek i środę wyjeżdzamy na pielgrzymkę z ministrantami. Będziemy zwiedzać Łódż i okolice.W intencji Parafian będziemy modlić się m.in. W katedrze łódzkiej i miejscu narodzin św.siostry Faustyny Kowalskiej w Świnicach Warckich.Prosimy o modlitwę o szczęśliwą podróż.
5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : Kamila Łukaszuk i Dawid Hanyż.zap.1
6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na pomoc KUL i ASD 89,45PLN. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.
7. Dzisiaj po Mszach zbiórka ofiar na Caritas naszej Archidiecezji.

stat4u