1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Katarzyna Jokiel,Roksana Kulus,Edyta Włodarczak,Justyna Michalewicz.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Czas komunii wielkanocnej został przedłużony z racji pandemii do 14.09. Postarajmy się spełnić nasz obowiązek.

4. Trwa 87 Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Wspomagajmy pielgrzymów nasza modlitwą.
5. W przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Agnieszka Wojtkowiak i Kamil Sokala.
7. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-17.