INTENCJE MSZALNE OD 21-26.09.AD2021

WTOREK 05.10.
Godz. 18:30 +Maria,Stanisław,Wiesław Stankowscy,Czesław,Agnieszka Kaczmarek,Eugeniusz Żok,Józef Sapa
CZWARTEK 07.10.
Godz. 16:45 Z okazji 15 r.ślubu,podz.za odebrane łaski,z prośbą o dalsze błog.Boże,opiekę Matki Bożej dla Pauliny i Ariela oraz ich najbliższych.
Godz. 18:30 Msza zbiorowa:
1. +Walenty Weiss-16 r.śm.-++Weissów,Matysiaków i Merdów.
2. +Urszula Matykowska-3 r.śm.
3. +Alojzy,Anna Kaczmarek,Maria Kaczmarek,Teresa,Marian Głuchowscy++Kaczmarków i Głuchowskich,s.Benona Nowak.
4. Z podz.za odebrane łaski-z ok.1 r.ślubu Patrycji i Mateusza-z prośbą o Boże błog.,zdrowie i opiekę Matki Bożej.
5. +Ryszard Szefler,Stanisław Weiss,Joanna,Zofia,Adam,Andrzej Szefler.
6. +Gabriela,Stanisława,Wincenty Wojtkowiak,Halina,Jan Jokiel,Wanda,Nikodem Dubaniewscy++z rodziny.
7. +Stanisław Jęczkowiak++Jęczkowiaków,Józefowskich,Przybylskich,Napierałów,Stanisław Merda,dusze w czyścu cierpiące.
8. +Anna,Jan,Stanisława,Franciszek Walkowiak,Przemysław Weiss,Stanisława,Kazimierz Rostkowscy,Czesława,Florian Jokś.
9. +Wincenty-48 r.śm.-Teresa,Jacek Stankowscy,Agnieszka,Czesław Kaczmarek,Maria Sapa,Anna Piosik++z tych rodzin.
10. +Helena,Tomasz Rozynek,Maria,Jan Mania++Rozynków i Maniów oraz za dusze w czyścu cierpiące.
11.+Ewa Kruszona-od mieszkańców ul.Słonecznej.
PIĄTEK 08.10.
Godz. 19:00 +Michał Prządka-15 r.śm.-Kazimiera Prządka,Kazimierz,Teresa,Jan Wieczorek
SOBOTA 09.10.
Godz. 19:00 Z podz.Panu Bogu i Matce Najświętszej za wszystkie odebrane łaski,z prośbą o dalszą opiekę nad całą rodziną w 30 r.ślubu.
NIEDZIELA 10.10.
Godz. 9:30 +Jan,Józef,Barbara,Łucja Piskorscy,Jadwiga,Antoni,Czesław,Agnieszka,Kazimierz Kaczmarek,Helena,Henryk Horowscy,Anna Świątek,Czesława Koczorowska
Godz. 15:00 Za dusze w czyścu cierpiącerodziną

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z