Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

Proszę o ogłoszenie w Parafii w Wroniawach i Solcu Nowym.
1. Jesienne sprzątanie cmentarza w Kębłowie i bieżące porządki planujemy na sobotę 23 października. Już dziś, tak jak co roku, proszę o pomoc wszystkich Parafian, i tych którzy mają swoich zmarłych na cmentarzu w Kębłowie, i proszę też o zadbanie o groby swoich najbliższych.
2. Informuję też wszystkich, że trwa aktualizacja i inwentaryzacja cmentarza, nowych zdjęć grobów itp. Jeżeli ktoś ma jakieś zaległości w tej sprawie: nie opłacone pokładne, postawiony pomnik bez zgody czy zlikwidowany grób proszę to uregulować w biurze parafialnym by nie było potem nieporozumień, że grób został skopany czy pomnik rozebrany.
Z wyrazami szacunku Ks. Andrzej Kruś – prob. Parafii Kębłowo
Dziękuję za ogłoszenie teraz w niedzielę i przyszłą!

stat4u