Flaga

Niewyobrażalnych rozmiarów tragedia, jaka dotknęła dzisiaj naród polski, napełniła bólem i smutkiem nas wszystkich.

Śmierć Pana Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki, a także kilkudziesięciu innych towarzyszących mu osób, to trudna do określenia i zaakceptowania strata dla naszej ojczyzny. Po raz kolejny Katyń tragicznie zapisze się w historii Polski.

W intencji tragicznie zmarłych osób w poniedziałek 12 kwietnia o godzinie 20:00 na Wolsztyńskim Rynku zostanie odprawiona Msza Św. zamówiona przez samorządy: Gminę Wolsztyn, Gminę Siedlec, Gminę Przemęt oraz Powiat Wolsztyński.

Zapraszamy do licznego udziału we Mszy Św.

www.wolsztyn.pl