1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. W związku z tym składka przeznaczona jest na prowadzone prace remontowe ściany ołtarzowej. Za złożone dzisiaj ofiary serdeczne Bóg zapłać!
2. Już za 4 tygodnie nasze Nawiedzenie (14 i 15 marca). Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy byli obecni na czwartkowym zebraniu:
- Pomyślmy, jak możemy pięknie i godnie przyjąć Maryję. Pomyślmy o dniu wolnym, o zaproszeniu rodziny, o dekoracjach, ale także o postanowieniach. Do skarbony przy św. Józefie można składać ofiary na przygotowanie naszej świątyni do Nawiedzenia.
- W sali parafialnej, w każdą sobotę i niedzielę po Mszach Świętych można zakupić materiały do dekoracji domów.
- pod chórem wyłożony jest do zabrania szczegółowy program rekolekcji i nawiedzenia Matki Bożej.

3. W ramach przygotowania naszej Parafii do nawiedzenia przez Matkę Bożą w znaku Ikony Jasnogórskiej, w najbliższy czwartek 20. lutego o godz. 19.45 Różaniec Święty, Msza św. oraz Apel Jasnogórski. Przed Różańcem do koszyczka pod chórem będzie można składać intencje do wspólnej modlitwy. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 18.30.
4. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18:30.
5. W piątek po Mszy św. o godz. 19:00 nowenna i koronka do  Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
 ● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Renacie Utrata, Bożenie Kurpisz, Alinie Kaczmarek, Andrzejowi Nitschke, Annie Piosik, Januszowi Rozynkowi;
● bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy pomogli przygotować i zorganizować naszą parafialną zabawę karnawałową. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarowane ciasto i fanty.
7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (6 zł); „Miłujcie się” (5 zł); „Gość Niedzielny” (6 zł), w którym przeczytamy m.in. o najnowszej książce, w której papież Franciszek opowiada o swoich spotkaniach ze św. Janem Pawłem II, a także o seniorach, którzy są bogactwem Kościoła. Dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł).