1. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną we wtorek 11 lutego od godz. 8:00.
2. We wtorek 11. lutego przypada wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to jednocześnie Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o chorych i opiekujących się chorymi.
3. Już za 5 tygodni nasze Nawiedzenie (14 i 15 marca). Zebranie dotyczące przygotowania do przyjęcia Matki Bożej w najbliższy czwartek 13 lutego o godz. 19.30 na sali parafialnej.
- Pomyślmy, jak możemy pięknie i godnie przyjąć Maryję. Pomyślmy o dniu wolnym, o zaproszeniu rodziny, o dekoracjach, ale także o postanowieniach. Do skarbony w kruchcie można składać ofiary na przygotowanie naszej świątyni do Nawiedzenia. Do skarbony przy św. Józefie można składać ofiary na przygotowanie naszej świątyni do Nawiedzenia.
- W sali parafialnej, w każdą sobotę i niedzielę po Mszach Świętych można zakupić materiały do dekoracji domów.
- pod chórem wyłożony jest do zabrania szczegółowy program rekolekcji i nawiedzenia Matki Bożej.

4. W ramach przygotowania naszej Parafii do nawiedzenia przez Matkę Bożą w znaku Ikony Jasnogórskiej, w czwartek 20. lutego o godz. 19.45 Różaniec Święty, Msza św. oraz Apel Jasnogórski. Przed Różańcem do koszyczka pod chórem będzie można składać intencje do wspólnej modlitwy. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 18.30.
5. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18:30.
6. Katecheza przedmałżeńska w wolsztyńskiej Farze od 10 do 14 lutego, codziennie o godz. 19:00.
7. W piątek po Mszy św. o godz. 19:00 nowenna i koronka do  Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
8. Za tydzień przypada trzecia niedziela miesiąca. W związku z tym składka przeznaczona będzie na prace remontowe ściany ołtarzowej, które rozpoczniemy w najbliższym tygodniu.
9. Arcybiskup Metropolita Poznański udzielił dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek 14 lutego 2020 r., kiedy w Liturgii wspominamy św. Walentego.
 ● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Marii Kudlińskiej, Halinie Rozynek, Arlecie Antkowiak, Agacie Piskorskiej, Bernadecie Kaczmarek;
 ● wszystkim tym, którzy pomogli posprzątać dekorację bożonarodzeniową w kościele;
 ● za ofiary na klasztory klauzurowe. Zebraliśmy 131,50 zł. Bóg zapłać!
11. W najbliższą sobotę 15. lutego, odbędzie się na Sali Wiejskiej we Wroniawach parafialna „zabawa karnawałowa”. Początek o godz. 19.00. W trakcie zabawy rozprowadzać będziemy cegiełki na prace remontowe w kościele. Wśród nabywców cegiełek rozlosujemy ciekawe nagrody, m.in. wysokiej jakości automatyczny ekspres do kawy i inny sprzęt RTV AGD. Potrzebne są jeszcze fanty i ciasto. Bardzo proszę Parafian o pomoc. Jednocześnie dziękuję za już przyniesione nagrody i deklaracje upieczenia ciasta. Ciasto proszę przynosić na salę wiejską w sobotę od godz. 10.00. Fanty można przynosić do zakrystii lub w sobotę bezpośrednio na salę wiejską. Zabawę poprowadzi Zespół Muzyczny „TakTon”. Proszę o jak najszybsze dokonanie wpłat u Pana Wieczorka w sklepie, abyśmy mieli pewność, że zapisani wezmą udział w zabawie.
12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (6 zł), w którym przeczytamy m.in. o tym, że dźwiganie choroby kochanej osoby może być ponad siły człowieka. O tym, jak radzić sobie z trudami opieki nad bliskimi; „Miłujcie się” (5 zł); „Gość Niedzielny” (6 zł). Dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł).