1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na naszą archidiecezjalną rozgłośnię radiową – „Radio Emaus”. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać!
2. W ramach przygotowania naszej Parafii do nawiedzenia przez Matkę Bożą w znaku Ikony Jasnogórskiej w najbliższy wtorek 28 stycznia o godz. 19.45 Różaniec Święty, Msza św. oraz Apel Jasnogórski. Przed Różańcem do koszyczka pod chórem można składać intencje do wspólnej modlitwy.
3. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18:30.

4. W piątek po Mszy św. o godz. 19:00 nowenna i koronka do  Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
5. W niedzielę 2. lutego, obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego. Msza św. z błogosławieństwem świec w sobotę o godz. 19:00 oraz niedzielę o godz. 9:30. Tego dnia modlić się będziemy szczególnie za osoby konsekrowane. Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby zakonów klauzurowych.
6. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej zapraszam w niedzielę 2. lutego wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 9:30 (przynosimy ze sobą świece).
7. Nawiedzenie Matki Bożej już za niecałe dwa miesiące, 14 i 15 marca. Zebranie wszystkich zainteresowanych pomocą w przygotowaniu i przeprowadzeniu nawiedzenia Matki Bożej w naszej parafii w czwartek 30. stycznia o godz. 19.30 na Sali Parafialnej. Pomyślmy, jak możemy pięknie i godnie przyjąć Maryję. Pomyślmy o dniu wolnym, o zaproszeniu rodziny, o dekoracjach, ale także o postanowieniach. Do skarbony w kruchcie można składać ofiary na przygotowanie naszej świątyni do Nawiedzenia.
 ● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Marii Czych, Joannie Wawrzyńskiej, Małgorzacie Klupieć;
 ● za ofiary złożone na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 2.716,30 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
9. Parafia nasza organizuje „zabawę karnawałową”, która odbędzie się w sobotę 15 lutego 2020r. na Sali wiejskiej we Wroniawach. Początek o godz. 19:00. Cena od pary 180 zł. W trakcie zabawy rozprowadzać będziemy cegiełki na zaplanowane prace remontowe w naszym kościele. W związku z tym, tak jak przy festynie zwracam się z prośbą o pomoc. Potrzebne będą fanty i cisto. Gdyby ktoś mógł ofiarować blachę placka proszę o kontakt w zakrystii. Nagrody można także przynosić do zakrystii. Zabawę poprowadzi Zespół Muzyczny „TakTon”. Zapisy i wpłaty w sklepie u Pana Wieczorka we Wroniawach przy ul. Nowej. Proszę w miarę możliwości dokonać jak najszybciej wpłat, abyśmy mieli pewność kto na pewno idzie na zabawę, by w razie rezygnacji dać możliwość zapisanym na listę rezerwową.
10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” z książeczką „5 minut z Bogiem. Modlitwy na każdy dzień lutego” (6 zł), w którym przeczytamy m.in. o tym, jak czytać Biblię, aby zmieniała ona nasze życie; „Miłujcie się” (5 zł); „Gość Niedzielny” (6 zł), w którym przeczytamy m.in. o inicjatywie papieża Franciszka dotyczącej ustanowienia Niedzieli Słowa Bożego; a także przeczytamy słowa papieży, wygłoszone na terenie obozu Auschwitz, odpowiadające na pytanie, jak mogło dojść do  takiego ludobójstwa. Dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) – numer na ferie oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł).