1. Dzisiaj przypada trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie składka przeznaczona jest na dalsze potrzebne prace remontowe w naszym kościele oraz pokrycie kosztów ogrzewania naszej świątyni. Za złożone dzisiaj ofiary serdeczne Bóg zapłać!
2. Do soboty 25 stycznia włącznie, wraz z chrześcijanami na całym świecie, modlimy się szczególnie o jedność chrześcijan, rozważając słowa z Dziejów Apostolskich: Życzliwymi bądźmy (por. Dz 28,2). Niechaj ta intencja będzie nadal przedmiotem intensywnej modlitwy zarówno osobistej, jak i wspólnotowej.
3. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18:30.

4. Msze św. we wtorek i czwartek o godz. 18:30 oraz w piątek i sobotę o godz. 19:00. W niedzielę o 9:30.
5. W piątek po Mszy św. o godz. 19:00 nowenna i koronka do  Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
6. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na naszą archidiecezjalną rozgłośnię radiową – „Radio Emaus”.
 ● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Wiolecie Łukaszewicz, Bożenie Teichert, Jadwidze Majewskiej, Halinie Tomiak.
8. Parafia nasza organizuje „zabawę karnawałową”, która odbędzie się w sobotę 15 lutego 2020r. na Sali wiejskiej we Wroniawach. Początek o godz. 19:00. Cena od pary 180 zł. W trakcie zabawy rozprowadzać będziemy cegiełki na zaplanowane prace remontowe w naszym kościele. W związku z tym, tak jak przy festynie zwracam się z prośbą o pomoc. Potrzebne będą fanty i cisto. Gdyby ktoś mógł ofiarować blachę placka proszę o kontakt w zakrystii. Nagrody można także przynosić do zakrystii. Zabawę poprowadzi Zespół Muzyczny „TakTon”. Zapisy i wpłaty w sklepie u Pana Wieczorka we Wroniawach przy ul. Nowej.
9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (6 zł), w którym przeczytamy m.in. o kobiecie, która pokazała jak ocalić wiarę w Chrystusa w czasach zamętu. Mija setna rocznica urodzin Chiary Lubich; „Miłujcie się” (5 zł); „Gość Niedzielny” (6 zł), w którym przeczytamy m.in. o tym, skąd się bierze pokój serca oraz dlaczego warto tracić czas na adoracji Najświętszego Sakramentu. Dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł). Jest jeszcze  kalendarz na rok 2020 (cena 3 zł).