1. Koncert kolęd w wykonaniu zespołu „Dilerzy Miłości” z parafii pw. św. Józefa z Wolsztyna odbędzie się dzisiaj w niedzielę 5 stycznia o godz. 16:00 w kościele Miłosierdzia Bożego we Wroniawach. Serdecznie zapraszam!
2. Jutro w poniedziałek 6 stycznia obchodzić będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msza św. w naszym kościele o godz. 9.30 oraz w Solcu Nowym o godz. 9:00 i 11:00. Podczas Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy, które młodzież będzie rozprowadzać przy wejściu do kościoła. Przed kościołem zbiórka do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.
3. Dzieci z naszej Szkoły Podstawowej we Wroniawach przedstawią Jasełka w poniedziałek podczas Mszy św. o godz. 9:30. Serdecznie zapraszam!

4. W Solcu trwają odwiedziny duszpasterskie. W związku z tym Msze św. w naszym kościele w tym tygodniu tylko w czwartek o godz. 18:30. W sobotę i niedzielę bez zmian. Biuro Parafialne będzie nieczynne. We wszelkich nagłych wypadkach proszę o bezpośredni kontakt ze mną. W tym roku nie będzie kolędy we Wroniawach.
5. Za tydzień obchodzić będziemy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy okres Narodzenia Pańskiego.
 ● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Alinie Skorupińskiej, Emilii Antkowiak, Marzenie Mleczak, Bernadecie Andrys.
7. Parafia nasza organizuje „zabawę karnawałową”, która odbędzie się w sobotę 15 lutego 2020r. na Sali wiejskiej we Wroniawach. Początek o godz. 19:00. Cena od pary 180 zł. W trakcie zabawy rozprowadzać będziemy cegiełki na zaplanowane prace remontowe w naszym kościele. W związku z tym, tak jak przy festynie zwracam się z prośbą o pomoc. Potrzebne będą fanty i cisto. Gdyby ktoś mógł ofiarować blachę placka proszę o kontakt w zakrystii. Nagrody można także przynosić do zakrystii. Zabawę poprowadzi Zespół Muzyczny „TakTon”. Zapisy i wpłaty w sklepie u Pana Wieczorka we Wroniawach przy ul. Nowej.
8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (6 zł), w którym przeczytamy m.in. o tym, jak dobrze przeżyć wizytę duszpasterską; „Miłujcie się” (5 zł); „Gość Niedzielny” (6 zł), w którym przeczytamy m.in. o Prymasie Tysiąclecia, który stale zachęcał, byśmy czuli wolę życia i wznosili się ponad przeciętność; a także o tym, dlaczego drożeje energia elektryczna i o przełomie w leczeniu chorób genetycznych. Dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł). Jest jeszcze  kalendarz na rok 2020 (cena 3 zł).