Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Adwentu 22.12.2019 r.

1. We wtorek Wigilia Bożego Narodzenia, Msza św. pasterska we Wroniawach o godz. 21:00. W Solcu Nowym tradycyjna Pasterka o północy z 24 na 25 grudnia.
2. W środę 25 grudnia I Dzień Świąt Bożego Narodzenia. Msza św. w naszym kościele o godz. 9:30; w Solcu Nowym o godz. 11:00.
3. W czwartek, w II Dzień Świąt Bożego Narodzenia obchodzić będziemy Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msza św. jak w każdą niedzielę, czyli o godz. 9:30. W Solcu Nowym o godz. 8:00 i 11:00. Tego dnia przed kościołem zbierać będziemy ofiary na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Wydziału Teologicznego UAM w Poznaniu.
4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Święto Świętej Rodziny. Msza św. o godz. 9:30.

5. We wtorek 31 grudnia przypada tradycyjny Sylwester i zakończenie roku cywilnego. Msza św. i nabożeństwo dziękczynno – błagalne we Wroniawach o godz. 18:00, w Solcu Nowym o godz. 16:30. Zapraszam do wspólnego dziękczynienia za kończący się rok.
6. Biuro Parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne.
7. Serdecznie dziękuję:
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Alicji Przybyła, Wioletcie Kotlarskiej, Dariuszowi Buła, Wojciechowi Winiarzowi;
● dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie naszej świątyni do Świąt Bożego Narodzenia, także za ofiarowane choinki;
● za ofiary złożone na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 2.895,70 zł. Serdeczne Bóg zapłać!;
8. Parafia nasza organizuje „zabawę karnawałową”, która odbędzie się w sobotę 15 lutego 2020r. na Sali wiejskiej we Wroniawach. Początek o godz. 19:00. Cena od pary 180 zł. W trakcie zabawy rozprowadzać będziemy cegiełki na zaplanowane prace remontowe w naszym kościele. W związku z tym, tak jak przy festynie zwracam się z prośbą o pomoc. Potrzebne będą fanty i cisto. Gdyby ktoś mógł ofiarować blachę placka proszę o kontakt w zakrystii. Nagrody można także przynosić do zakrystii. Zabawę poprowadzi Zespół Muzyczny „TakTon”. Zapisy i wpłaty w sklepie u Pana Wieczorka we Wroniawach przy ul. Nowej.
9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki”, podwójny świąteczny numer z książeczką „5 minut z Bogiem. Modlitwy na każdy dzień stycznia” (10 zł); „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), najnowszy numer „Miłujcie się” (4 zł); podwójny świąteczny numer: „Gościa Niedzielnego” (10 zł) i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł). Jest także kalendarz na rok 2020 (cena 3 zł).
10. W zakrystii można nabywać opłatki wigilijne.

stat4u