1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca, a zatem składka zbierana w kościele będzie przeznaczona na dalsze urządzenie naszej Sali parafialnej, a także zaplanowany remont ściany ołtarzowej naszego kościoła. Za złożone dzisiaj ofiary serdeczne Bóg zapłać!
3. Biuro Parafialne będzie czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.

4. Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek po Mszy św. o godz. 19.00. Intencje do wspólnej modlitwy można składać w piątek przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
5. Za naszych bliskich zmarłych modlimy się w tzw. „wymieniankach” w łączności z sobotnimi i niedzielnymi Mszami świętymi. Kartki na wymienianki są wyłożone pod chórem. Można je składać jeszcze do koszyczka ustawionego przy obrazie Matki Boskiej Częstochowskiej.
6.  Serdecznie dziękuję:
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Hannie Skrzypczak, Ewie Jóźwiak, Barbarze Zawada, Agnieszce Biniak, Roksanie Magnisiak;
● za ofiary złożone na potrzeby ASD w Poznaniu. Kleryk zebrał przed kościołem 960 zł. Bóg zapłać!
7. Od przyszłej soboty w zakrystii będzie można nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Mała świeca – 6 zł, duża – 13 zł.
8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (cena 6 zł), w którym m.in. przeczytamy o tym, jak odkryć sens piątkowego postu; „Gość Niedzielny” (cena 6 zł), w którym przeczytamy m.in. wywiad z Abby Johnson, która pracowała w klinice aborcyjnej, a teraz jest działaczką pro-life. Na podstawie jej doświadczeń zrealizowano film „Nieplanowane”; a także o orędziu papieża na Światowy Dzień Ubogich oraz przeczytamy o tym, dlaczego Anioł Stróż nie ochronił o. Pio; „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Mały Gość Niedzielny” (5 zł).