1. W naszej parafii gościmy kleryka z Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu. Razem z nim modlimy się o dobre i święte powołania do służby w Kościele, a po Mszach św. przed kościołem kleryk będzie zbierał ofiary na potrzeby naszego poznańskiego seminarium.
2. Dzisiaj przeżywamy także w naszej Ojczyźnie XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, poświęcony sytuacji chrześcijan w Sudanie Południowym, gdzie 7 mln ludzi głoduje, 3,5 mln mieszkańców nie ma dachu nad głową, a dzieci są zmuszane do działań zbrojnych. Chciejmy wspierać prześladowanych chrześcijan naszą modlitwą i materialnym darem. Część ofiar z dzisiejszej składki przeznaczymy na ten cel (więcej informacji na www.pkwp.org ).
3. W poniedziałek 11 listopada przypada 101 rocznica odzyskania Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny w naszym kościele o godz. 9:30. Składka przeznaczona będzie na potrzeby Stolicy Świętej. Nie zapomnijmy w tym dniu wywiesić naszej narodowej flagi.

4. Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek po Mszy św. o godz. 19.00. Intencje do wspólnej modlitwy można składać w piątek przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
5. Biuro Parafialne będzie czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
6. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną, z uwagi na pogrzeb w Solcu Nowym, odbędą się nie we wtorek ale w środę 13 listopada od godz. 9.00.
7. Za naszych bliskich zmarłych modlimy się w tzw. „wymieniankach” w łączności z sobotnimi i niedzielnymi Mszami świętymi. Kartki na wymienianki są wyłożone pod chórem. Można je składać jeszcze do koszyczka ustawionego przy obrazie Matki Boskiej Częstochowskiej.
8. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, a zatem składka zbierana w kościele będzie przeznaczona na dalsze urządzenie naszej Sali parafialnej, a także zaplanowany remont ściany ołtarzowej naszego kościoła.
10.  Serdecznie dziękuję:
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Julii Przybeckiej, Karolinie Piskorskiej, Joannie Reimann, Paulinie Żok, Natalii Bździak.
11.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (cena 6 zł), w którym m.in. rozmowa z prymasem Wojciechem Polakiem o tym, gdzie szukać prawdy, kogo słuchać i czym naprawdę żyje Kościół w Polsce; „Gość Niedzielny” (cena 6 zł), w którym przeczytamy m.in. o pokoleniach Niepodległej, czyli ludziach którym zawdzięczamy niepodległość i konkretny kształt naszej Ojczyzny; a także o współczesnych męczennikach, czyli chrześcijanach cierpiących za wiarę w Chrystusa; „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Mały Gość Niedzielny” (5 zł).