Ogłoszenia duszpasterskie na XXXI Niedzielę Zwykłą - 03.11.2019 r.

1. Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek po Mszy św. o godz. 19.00. Intencje do wspólnej modlitwy można składać w piątek przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
2. Biuro Parafialne będzie czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
3. Jeszcze do 8 listopada włącznie można dostąpić odpustu zupełnego dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza grzebalnego i zmówienie tam, choćby myślnej, modlitwy w intencji zmarłych.
4. Za naszych bliskich zmarłych modlimy się w tzw. „wymieniankach” w łączności z sobotnimi i niedzielnymi Mszami świętymi. Kartki na wymienianki są wyłożone pod chórem. Można je składać do koszyczka ustawionego przy obrazie Matki Boskiej Częstochowskiej.

5. W czwartek 7 listopada zapraszam dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej na Mszę św. o godz. 18.30. Podczas tej Mszy św. poświęcone zostaną książeczki do nabożeństwa.
6. Za tydzień w sobotę i niedzielę gościć będziemy w naszej parafii kleryka z Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu. Razem z nim modlić się będziemy o dobre i święte powołania do służby w Kościele, a po Mszach św. przed kościołem kleryk będzie zbierał ofiary na potrzeby naszego poznańskiego seminarium.
7. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną we wtorek 12 listopada od godz. 8.00.
9. Mają zamiar wstąpić w związek małżeński: Mateusz Malcher, stanu wolnego z par. pw. św. Jadwigi Śląskiej w Brennie i Martyna Kudlińska, stanu wolnego z par. pw. Miłosierdzia Bożego we Wroniawach. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich, zobowiązany jest w sumieniu poinformować o tym w biurze parafialnym.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Marii Walkowiak, Lidii Kaminiarczyk, Kamili Kubik, Ewie Andrys, Magdalenie Jokiel.
11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (cena 6 zł); „Gość Niedzielny” (cena 5 zł); „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Mały Gość Niedzielny” (5 zł).