1. „Ochrzczeni i posłani: Kościół Chrystusa z Misją w Świecie” – to hasło rozpoczynającego się dzisiaj Tygodnia Misyjnego.
2. Z racji trzeciej niedzieli miesiąca, składka zbierana w kościele jest przeznaczona na dalsze urządzenie naszej Sali parafialnej (ostatnio zakupiliśmy krzesła i ławki za 20.000 zł), a także zaplanowany remont ściany ołtarzowej naszego kościoła. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać!
3. W zakrystii  można już odbierać zamówione kalendarze adwentowe dla dzieci, objęte akcją Caritas Archidiecezji Poznańskiej „Boski Adwent”. Przypominam, że dochód uzyskany z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie dzieci z ubogich rodzin. Koszt jednego kalendarza to 10 zł. Można także zakupić „Modlitewnik Róż Różańcowych” (cena 10 zł).
4. Szczególnie w tym tygodniu zapraszam Parafian do wspólnej modlitwy różańcowej w intencji Misji Świętych - od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00, w piątek i sobotę o godz. 18.30 oraz w niedzielę o godz. 9.00.

5. Dzieci zapraszam na modlitwę różańcową w kościele we wtorki i czwartki o godz. 18.00.
6. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
7. Procesja z modlitwą za zmarłych i Msza św. na cmentarzu w Kębłowie – w piątek 1 listopada o godz. 13.00. Ofiary zebrane podczas tej Mszy św. będą przeznaczone na utrzymanie cmentarza.
8. Msza św. w intencji zmarłych Parafian na cmentarzu w Solcu Nowym będzie odprawiona w piątek 1 listopada o godz. 11.00. Po Mszy św. procesja żałobna do krzyża. Ofiary zebrane na tej Mszy św. będą przeznaczone na utrzymanie cmentarza, zwłaszcza pokrycie kosztów wywozu śmieci.
9. Klerycy z WSD w Obrze w sobotę 26 października od godz. 13:00 zapraszają na Młodzieżowy Dzień Skupienia pod hasłem: „Ciesz się zżyciem”. Zaproszona jest młodzież od VII klasy Szkoły Podstawowej. Więcej i formacji na plakacie.
10. Za tydzień w sobotę i niedzielę Ojcowie Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej, rozprowadzać będą przed kościołem kalendarze misyjne na przyszły rok. W kościele za tydzień, składka przeznaczona będzie na Papieskie Dzieła Misyjne.
11. Mają zamiar wstąpić w związek małżeński: Przemysław Jerzy Piosik, stanu wolnego z par. pw. Miłosierdzia Bożego we Wroniawach i Karolina Maria Wojtaszak, stanu wolnego z par. pw. NMP Wniebowziętej w Kopanicy. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich, zobowiązany jest w sumieniu poinformować o tym w biurze parafialnym.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Bernadecie Waszkowiak, Urszuli Ratajskiej, Małgorzacie Rychłej, Stefanii Urbańskiej;
● za ofiary zebrane na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Zebraliśmy 206,50 zł. Bóg zapłać!
13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (cena 6 zł), w którym przeczytamy m.in. o wszystkich kłamstwach dotyczących synodu dla Amazonii. Synod, który nie jest słuchany – jest wykorzystywany. Kto i dlaczego to robi?; „Gość Niedzielny” (5 zł), w którym przeczytamy m.in. o bł. ks. Jerzym Popiełuszko, który nie nawoływał do nienawiści i zemsty, ale zachęcał do miłości i przebaczenia; a także o rodzicach Jana Pawła II, którzy są kandydatami na ołtarze oraz sylwetka Olgi Tokarczuk – polskiej noblistki; „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Mały Gość Niedzielny” (5 zł).