1. W październiku zapraszam Parafian do wspólnej modlitwy różańcowej w intencji Misji Świętych - od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00, w piątek i sobotę o godz. 18.30 oraz w niedzielę o godz. 9.00.
2. Dzieci zapraszam na modlitwę różańcową w kościele we wtorki i czwartki o godz. 18.00.
3. Od wtorku do czwartku będę przebywał na badaniach w szpitalu. W czasie mojej nieobecności będą mnie zastępować Ojcowie Oblaci z Obry. We wszelkich nagłych wypadkach proszę kontaktować się z ks. prob. Józefem Wachowiakiem z Gościeszyna (nr telefonu 68 384 33 24). W tym tygodniu Biuro Parafialne będzie nieczynne.

4. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w piątek 11. października od godz. 9.00.
5. Za tydzień w niedzielę 12 października przeżywać będziemy XIX Dzień Papieski. Przed kościołem w sobotę i niedzielę młodzież zbierać będzie ofiary do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia.
6. W imieniu Caritas Archidiecezji Poznańskiej chciałbym zaprosić rodziców do udziału w nowej akcji „Boski Adwent”. Jest to pierwszy w Polsce chrześcijański kalendarz adwentowy. Kalendarz ten, oprócz słodkiej zawartości w postaci czekoladek, zawiera również zadania dla dzieci na każdy dzień Adwentu. Dodatkowo, dzieci, w każdą niedzielę Adwentu będą mogły zobaczyć specjalnie nagrane dla nich filmiki, które przybliżą im tematykę przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Dochód uzyskany ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie dzieci z ubogich rodzin. Koszt jednego kalendarza to 10 zł. Zamówienia w zakrystii do przyszłej niedzieli włącznie.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Joannie Frąckowiak, Natalii Wieczorek, Ewie Mencel, Hannie Fligier.
8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (cena 6 zł), w którym przeczytamy m.in. o tym, iż co piąty uczeń w Polsce pada ofiarą znęcania się kilka razy w miesiącu. O tym jak chronić nasze dzieci przed przemocą w szkole; a także przeczytać możemy o „Ekologii integralnej”; „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), w którym znajdziemy m.in. wywiad z Wandą Błeńską – misjonarką, patronka nadzwyczajnego miesiąca misyjnego oraz dodatek specjalny, plakat z lampartem, „Gość Niedzielny” (5 zł), w którym przeczytamy m. in. o tym, jak św. siostrę Faustynę widział jej kierownik duchowy ks. Michał Sopoćko; o niebiańskim pochodzeniu i ogromnej mocy Różańca; wspomnienie o śp. Janie Kobuszewskim, który żartami rozbrajał smutki świata; „Mały Gość Niedzielny” (5 zł), w którym przeczytamy o historii  obrazu Królowej Różańca Świętego w Pompejach, także o tym, że Różaniec nie musi być nudny oraz dodatek – margaretka z modlitwą za kapłanów.