1. Biuro parafialne czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
2. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 Koronka i Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Intencje do wspólnej modlitwy można składać w piątek przed Mszą do koszyczka pod chórem.
3. Wzorem lat ubiegłych Związek Międzygminny „Obra” organizuje jesienną zbiórkę zużytego sprzętu RTV i AGD, baterii, przeterminowanych leków i świetlówek w zamian za sadzonki do ogrodu. Zbiórka odbędzie się w sobotę, 5. października 2019 r. w bazie PGK w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych - Berzyna 6, w godz. 10.00 – 14.00. Każdy, kto przekaże do recyklingu lub utylizacji w/w frakcje odpadów, w zależności od rodzaju i ilości dostarczonego odpadu otrzyma: ozdobne krzewy, cebulki kwiatów, nasiona lub słodycze.

● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Oldze Kubaś, Ewie Matysiak, Halinie Molickiej, Joannie Ratajskiej;
● za ofiary złożone na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 2.944,72 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
● za ofiary zebrane na KUL, WT UAM w Poznaniu i Szkoły Katolickie. Zebraliśmy przed kościołem 129,80 zł.
5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (cena 6 zł), w którym przeczytamy m.in. o św. Ojcu Pio, wymagającym i kochającym, a także o komunikacji z osobami z głęboką niepełnosprawnością; „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), w którym znajdziemy m.in. przewodnik po kościele i modlitwie „Ojcze nasz” oraz dodatek specjalny, plakat z owieczką, „Gość Niedzielny” (5 zł), w którym przeczytamy m.in. o tym, jak Rosja rozmywa odpowiedzialność Związku Sowieckiego za agresję na Polskę we wrześniu 1939 r. oraz za zbrodnię katyńską; ponadto rozmowa z prezydentem Andrzejem Dudą, a także ranking wartościowych animowanych bajek dla najmłodszych dzieci; a także „Jak pachnie Bóg” – o książce kard. Konrada Krajewskiego, która jest jak busola wskazująca w którym kierunku iść; „Mały Gość Niedzielny” (5 zł), w którym o gwarantowanej pomocy świętych na trudy nowego roku szkolnego oraz superdodatek - plastikowa linijka.