1. Mobilne Centrum Badań organizuje badanie pod kątem: miażdżycy tętnic, osteoporozy, wydolności płuc i oskrzeli oraz zakwaszenia organizmu. Badanie odbędzie się w Ambulansie Diagnostycznym jutro w poniedziałek, 9. września o godz. 13.30 na parkingu przy kościele. Więcej informacji na plakacie w gablocie i ulotkach wyłożonych pod chórem kościoła.
2. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w najbliższy wtorek od godz. 8.00.
3. Biuro parafialne czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18:30.
4. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 Koronka i Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Intencje do wspólnej modlitwy można składać w piątek przed Mszą do koszyczka pod chórem.
5. W sobotę przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

6. Mierzenie alb dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz możliwość nabycia książeczki do nabożeństwa, różańca i medalika w czwartek 12. września o godz. 16:00 na probostwie.
7. Rekolekcje dla członków Żywego Różańca odbędą się od 4 do 6 października 2019 r. w Zaborówcu. Zapisy w zakrystii lub Biurze Parafialnym do przyszłej niedzieli włącznie.
8. Za tydzień przypada trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona będzie na urządzenie naszej Sali parafialnej.
9. Za tydzień w sobotę i niedzielę zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.
10. Od przyszłej niedzieli 15. września do soboty 21. września przeżywać będziemy w naszej Ojczyźnie IX Tydzień Wychowania. Zapraszam już dzisiaj wszystkich do wspólnej modlitwy w intencji dzieci, młodzieży i wychowawców.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Irenie Waszkowiak, Renacie Rogozińskiej, Arlecie Kaczmarek, Teresie Nowak.
12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (cena 6 zł), w którym przeczytamy m.in. o tym, że o edukacji seksualnej dzieci decydują rodzice, dopiero potem nauczyciele i politycy. O tym, jak uchronić dziecko przed niechcianymi zajęciami w szkole; „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), w którym znajdziemy m.in. przewodnik po kościele i modlitwie „Ojcze nasz” oraz dodatek specjalny, plakat z owieczką, „Gość Niedzielny” (5 zł), w którym przeczytamy m.in. o tym, czy katolik może uczestniczyć w wojnie i czy istnieje wojna sprawiedliwa oraz czy konflikt zbrojny może prowadzić do dobrego; a także o tym, jaka jest prawda o płonących lasach Amazonii i dlaczego te pożary powinny nas obchodzić; i otym, jak uchronić dziecko przed zagrożeniami, które może spotkać w Internecie; „Mały Gość Niedzielny” (5 zł), w którym o gwarantowanej pomocy świętych na trudy nowego roku szkolnego oraz superdodatek - plastikowa linijka.