1. Dzisiaj w Siedlcu na boisku przy ul. Leśnej, odbędzie się tegoroczne archidiecezjalne dziękczynienie za plony, obchodzone jako „Dożynki archidiecezjalno-wojewódzkie” pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego. Msza św. dziękczynna  o godz. 1300, następnie część obrzędowa i radosne świętowanie (szczegółowy program na plakatach).
2. W poniedziałek 26. sierpnia, w Solcu Nowym Uroczystość Odpustowa – Matki Boskiej Częstochowskiej. Uroczystej Mszy św. odpustowej o godz. 12:00 będzie w tym roku przewodniczył i Słowo Boże wygłosi ks. kan. Piotr Bałoniak, proboszcz parafii pw. św. Michała Archanioła w Rajsku k. Kalisza. Po Sumie Odpustowej procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła. Zapraszam do wspólnej modlitwy! Tego dnia we Wroniawach Msza św. o godz. 19.00.
3. Biuro parafialne czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18:30.

4. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 Koronka i Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Intencje do wspólnej modlitwy można składać w piątek przed Mszą do koszyczka pod chórem.
5. W najbliższą niedzielę, 1. września przypada 80 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. W naszych modlitwach pamiętać będziemy o poległych w obronie naszej Ojczyzny i modlić się o tak bardzo potrzebny pokój na świecie.
6. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieciom z I klasy Szkoły Podstawowej odbędzie się w niedzielę 8 września podczas Mszy św. o godz. 9.30.
7. Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Górce Duchownej zaprasza serdecznie na coroczny tygodniowy Odpust, który potrwa od 24.08 do 02.09. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Karolinie Mikołajczyk, Małgorzacie Hamrol, Renacie Piskorskiej, Marii Nowak;
● za ofiary złożone na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 2.794,55 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” z książeczką: „5 minut z Bogiem. Modlitwa na każdy dzień września” (cena 6 zł), w którym przeczytamy m.in. „Drzwi muszą być otwarte” – wywiad z papieżem Franciszkiem o tym, jak pomóc Europie wyjść z kryzysu, a także przeczytamy o tym, jak uczyć dzieci asertywności w Internecie; „Gość Niedzielny” (5 zł).