1. Dzisiaj przypada trzecia niedziela miesiąca. Składka jest przeznaczona na wyposażenie naszej sali parafialnej. Za złożone dzisiaj ofiary serdeczne Bóg zapłać!
2. Do piątku włącznie nieobecny będzie ks. proboszcz. Zastępował go będzie o. Błażej Mielcarek. W nagłych wypadkach ks. proboszcz prosi o kontakt z o. Błażejem po Mszach św., bądź z ks. Józefem Wachowiakiem z Gościeszyna (nr tel.: 68 384 33 24).
3. Biuro Parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne.

4. Tegoroczne archidiecezjalne dziękczynienie za plony, obchodzone jako „Dożynki archidiecezjalno-wojewódzkie” pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego odbędą się w Siedlcu, w niedzielę 25 sierpnia br. Msza św. dziękczynna  o godz. 1300 następnie część obrzędowa i radosne świętowanie (szczegółowy program na plakatach). DOJAZD: droga łącząca Wolsztyn z Babimostem. W Siedlcu udajemy się na boisko przy ul. Leśnej).
5. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 Koronka i Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Intencje do wspólnej modlitwy można składać w piątek przed Mszą do koszyczka pod chórem.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Lucynie Lisowskiej, Mieczysławie Woźnej, Romanie Buła, Danieli Wolnik;
● za ofiary złożone na potrzeby KUL i wydziału Teologicznego UAM w Poznaniu. Zebraliśmy 110,50 zł;
● za ofiary złożone na Caritas Archidiecezjalną. Zebraliśmy 198,80 zł. Bóg zapłać!
7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (cena 6 zł), w którym przeczytamy m.in. o największej tajemnicy ks. Jerzego Popiełuszki, a także o tym co zrobić, kiedy nasze dzieci odchodzą z Kościoła; „Gość Niedzielny” (5 zł), w którym m.in. refleksja 0 ostatecznym celu naszej ziemskiej wędrówki, czyli o niebie.