1. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
2. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 Koronka i Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Intencje do wspólnej modlitwy można składać w piątek przed Mszą do koszyczka pod chórem.
3. Od soboty 13. lipca do piątku 19. lipca zastępował mnie będzie ks. Piotr Kuś – dyrektor Katolickiej Szkoły Podstawowej oraz Liceum im. Św. Stanisława Kostki w Poznaniu. W wszelkich sprawach proszę o kontakt z księdzem Piotrem po Mszach św., bądź na probostwie lub z ks. proboszczem Józefem Wachowiakiem z Gościeszyna (nr tel. 68 384 33 24).
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Katarzynie Wajs, Beacie i Romanowi Jęczkowiakom, Kindze i Danucie Wróbel, Katarzynie Jokiel, Sarze Włodarczak;
● za ofiary złożone na potrzeby KUL-u oraz Wydziału Teologicznego UAM w Poznaniu. Zebraliśmy 99 zł. Bóg zapłać!
5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (cena 6 zł), w którym przeczytamy m.in.: o tym, komu przeszkadzają bezdomni i jak rozsądnie możemy im pomóc, a także o tym, że księża też potrzebują naszej modlitwy; „Mały Przewodnik Katolicki” (8,90 zł), a w nim dwa filmy: „Magiczne drzewo. Berło” oraz bajkę animowaną o Janie Pawle II: „Łukasz strażnik skarbów”; „Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Gość Niedzielny” (5 zł).
6. Wszystkim, którzy rozpoczynają wakacje życzę dobrego i bezpiecznego odpoczynku.