Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielę Zwykłą - 30.06.2019 r.

1. Przed kościołem zbieramy ofiary na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Wydziału Teologicznego UAM w Poznaniu.
2. Rozpoczął się Wielki Odpust Matki Bożej w Wieleniu Zaobrzańskim i potrwa do poniedziałku 8 lipca. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
3. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00 do 18.30.

5. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w piątek 5. lipca od godz. 9.00.
6. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi Św. przed każdą Mszą św., a w piątek dodatkowo od godz. 14.30 do 15.30. Po Spowiedzi Komunia św.
7. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 Koronka i Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Intencje do wspólnej modlitwy można składać w piątek przed Mszą do koszyczka pod chórem.
8. Za tydzień w niedzielę 7. lipca tradycyjna pielgrzymka z Kębłowa do Wielenia. Zachęcam do uczestnictwa. Pielgrzymi z Wroniaw wychodzą o godz. 5.15 i ok. godz. 6.00 dołączą się do pielgrzymów z Kębłowa w Stradyniu.
9. W piątek odbył się pogrzeb śp. Teresy Michnikowskiej z ul. Dworcowej (przeżyła 65 lat). Módlmy się w jej intencji – Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …
10. Serdecznie dziękuję:
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Barbarze Klingsporn, Karolinie Mazur, Darii Reiman, Joannie Rozynek.
11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” z książeczką: „5 minut z Bogiem. Modlitwa na każdy dzień lipca” (cena 6 zł), w którym przeczytamy m.in.: o tym, że wierzący coraz częściej spotykają się z brakiem szacunku, a nawet agresją. Jak sobie z tym poradzić?; „Mały Przewodnik Katolicki” (8,90 zł), a w nim dwa filmy: „Magiczne drzewo. Berło” oraz bajkę animowaną o Janie Pawle II: „Łukasz strażnik skarbów”; „Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Gość Niedzielny” (5 zł).
12. Wszystkim, którzy rozpoczynają wakacje życzę dobrego i bezpiecznego odpoczynku.

stat4u