1. Przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i Święto Dziękczynienia Panu Bogu za Jego opiekę nad nami i całym światem. Przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
2. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy w dni powszednie po Mszach św., a w niedziele po Mszy św. o godz. 9.30.

3. W najbliższą środę, 5. czerwca o godz. 17.00 we Wroniawach, ks. bp. Zdzisław Fortuniak udzieli młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Spowiedź dla przystępujących do Bierzmowania odbędzie się w poniedziałek 3. czerwca od godz. 19.00 do 20.00 w kościele we Wroniawach. Wszystkich proszę o modlitwę w intencji mających przyjąć Sakrament Bierzmowania.
4. Zbiórka ministrantów związana z uroczystością Bierzmowania odbędzie się we wtorek o godz. 19.30 w kościele.
5. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
6. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. W związku z tym, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św., oraz w piątek od godz. 14.30 – 15.30 (w piątek na zakończenie Spowiedzi Komunia św. wynagradzająca).
7. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w piątek 7 czerwca od godz. 9.00.
8. W najbliższą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Modlitwy przygotowujące nas do tej uroczystości odmawiać będziemy w tygodniu po Mszach św.
9. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w Farze Wolsztyńskiej od 03-07.06.2019, codziennie o godz. 19.00.
10. Festyn Parafialny przy naszym kościele we Wroniawach odbędzie się w niedzielę 16. czerwca. Proszę Parafian o pomoc w kwestii fantów, które można przynosić do kościoła; proszę także o upieczenie ciasta.
11. Spotkanie Rady Parafialnej oraz wszystkich chcących pomóc przy organizacji festynu odbędzie się w czwartek o godz. 19.30 w kościele.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Barbarze Jokś, Sławomirze Gonda, Renacie Pauch, Monice Malickiej, Małgorzacie Hamrol.
13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (6 zł); „Miłujcie się” (4 zł); „Gość Niedzielny” (5 zł) i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł).