1. Wczoraj rozpoczęło się w naszej Archidiecezji nawiedzenie Matki Bożej w kopii Obrazu Jasnogórskiego. Obraz ten nawiedzi także naszą parafię od 14 do 15 marca 2020 r.
2. Dzisiaj przypada trzecia niedziela miesiąca. Składka w kościele przeznaczona jest na dokończenie remontu budynku przy kościele. Za złożone dzisiaj ofiary serdeczne Bóg zapłać!
3. Nabożeństwa Majowe po Mszach św., a w poniedziałki i środy o godz. 18.30. Koronka do Bożego Miłosierdzia w miesiącu maju w piątki 15 minut przed Mszą św.

4. W najbliższą niedzielę, 26. maja przeżywać będziemy Uroczystość I Komunii Świętej, do której przystąpi dziesięcioro dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej. Msza św. tego dnia tylko o godz. 11.00. Proszę Parafian o modlitwę w intencji tych dzieci oraz ich bliskich.
5. Próby dla dzieci komunijnych odbędą się we wtorek i czwartek o godz. 19.15. Spowiedź w sobotę 25 maja o godz. 9.30.
6. W związku z I Komunią Świętą nie będzie w przyszłą niedzielę Mszy św. o godz. 9.30.
7. W niedzielę 26. maja przypada Dzień Matki. Z tej racji już dzisiaj zapraszam dzieci komunijne i rodziców oraz wszystkich parafian do wspólnej modlitwy za nasze mamy, w poniedziałek 27 maja podczas Mszy św. o godz. 18.00 przy grocie Matki Bożej na Borkach. Po Mszy św. Litania Loretańska.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Ewie Śmidoda, Genowefie Pochanke, Urszuli Kruszona, Małgorzacie Konieczek;
● za ofiary zebrane na potrzeby ASD w Poznaniu. Zebraliśmy 150 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
● kolejnym trzem rodzinom za ofiary złożone na daninę diecezjalną i potrzeby naszego kościoła.
● Rodzicom dzieci z klasy II Szkoły Podstawowej za posprzątanie kościoła przed uroczystością I Komunii Świętej.
9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (6 zł); „Miłujcie się” (4 zł); „Gość Niedzielny” (5 zł) i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł). W „Przewodniku Katolickim” przeczytamy m.in.: o założycielu wspólnoty „Arka”, który odmienił życie osób z niepełnosprawnością intelektualną.