1. W naszej parafii gościmy Siostry Miłosierdzia z Wolsztyna, które w dniach od 30 marca do 6 kwietnia przeżywają radość peregrynacji relikwii bł. Siostry Marty Wieckiej. Jest to jedyna polska Siostra Miłosierdzia wyniesiona do chwały ołtarzy. Dziękujemy siostrom za podzielenie się z nami historią pięknego życia tej błogosławionej.
2. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.30.

3. Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia w czwartek po Mszy św. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. W związku z tym, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św., oraz w piątek od godz. 14.30 – 15.30 (w piątek na zakończenie Spowiedzi Komunia św. wynagradzająca).
5. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 18:30.
6. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej odbędzie się w najbliższą sobotę 6. kwietnia bezpośrednio po Mszy św. o godz. 19:00.
7. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 9:30.
8. Wielkopostna Spowiedź Święta z udziałem zaproszonych kapłanów odbędzie się w naszym kościele w czwartek 11. kwietnia: ● przed południem od godz. 10.00 do 11.00 ● po południu od godz. 16.00 do 17.30.
9. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną i przedświąteczną Komunią Św. odbędą się w najbliższy piątek 5. marca od godz. 9.00.
10. W okresie Wielkiego Postu składamy daninę diecezjalną. Fundusze z tej daniny są przeznaczane na działalność charytatywną prowadzoną przez Caritas, na potrzeby Arcybiskupiego Seminarium Duchownego, Domu Księży Emerytów, Muzeum, Katedry oraz na funkcjonowanie instytucji centralnych Archidiecezji. Koperty na daninę wyłożone są pod chórem. Za dotychczas złożone ofiary na daninę oraz na potrzeby naszej Parafii serdeczne Bóg zapłać!
11. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać do puszki ustawionej na stoliku  pod chórem.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Marii Bździak, Anieli Piskorskiej, Andrzejowi Pawłowskiemu, Stanisławowi Ceglarkowi;
●  32 Rodzinom za ofiary złożone na daninę diecezjalną i na potrzeby naszej Parafii.
13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” z książeczką: „5 minut z Bogiem. Modlitwa na każdy dzień kwietnia” (cena 6 zł); „Miłujcie się” (4 zł); „Gość Niedzielny” (5 zł) i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł). W „Przewodniku Katolickim” przeczytamy m.in.: o tym jak zagubiony człowiek może spotkać Boga i odzyskać wiarę w siebie.