1. Biuro Parafialne czynne we wtorek i  czwartek bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.30.
2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. W związku z tym, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św., oraz w piątek od godz. 14.30 – 15.30 (w piątek na zakończenie Spowiedzi Komunia św. wynagradzająca).
3. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w piątek od godz. 9:00.

4. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 18:45; po Mszy św. o godz. 19:00 z racji I piątku miesiąca – Litania do Serca Pana Jezusa.
5. Ojcowie Oblaci z Obry zapraszają wszystkich młodych na Młodzieżowy Dzień Skupienia, który przeżywać będziemy pod hasłem: „Złap oddech”, a wszystko odbędzie się 2. marca w klasztorze w Obrze. Początek o godz. 13:00, zakończenie o godz. 21:00. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Agacie Olszewskiej, Malwinie Kudlińskiej, Małgorzacie Piotrowskiej, Dominice Piotrowskiej;
● za ofiary złożone na składkę gospodarz. Zebraliśmy 2.998,50 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (nowa cena - 6 zł); „Miłujcie się” (4 zł); „Gość Niedzielny” (5 zł) i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł). W „Przewodniku Katolickim” przeczytamy m.in.: o tym jak rozstrzygać konflikty sumienia na podstawie nauczania bł. kard. Johna Henr’ego Newmana.