1. Dzisiaj przypada trzecia niedziela miesiąca. W związku z tym składka w kościele przeznaczona jest na dalsze prowadzone prace w budynku przy kościele i paliwo do ogrzewania naszej świątyni.
2. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania odbędzie się we wtorek bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18:30.
3. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu tylko w czwartek bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.30.

4. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 – Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
5. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w Farze Wolsztyńskiej od 18.02-22.02.2019, codziennie o godz. 19:00.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Wiolecie Łukaszewicz, Justynie Walkowiak, Marii Czych, Joannie Wawrzyńskiej;
● jeszcze raz bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy pomogli przygotować i zorganizować naszą parafialną zabawę karnawałową oraz tym, którzy po niej posprzątali. Dziękuję za ofiarowane fanty i pyszne ciasto. Całkowity dochód z zabawy wyniósł 13.461 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (cena 6 zł); „Miłujcie się” (4 zł); „Gość Niedzielny” (5 zł) i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki”(5,90 zł). W „Przewodniku Katolickim” przeczytamy m.in.: o tym, czy Kościół potrzebuje diakonów stałych i jaka jest ich rola; o strategii papieża Franciszka, będącej kluczem do dialogu z Islamem.