1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która liturgicznie kończy w kościele okres Bożego Narodzenia.
2. W naszej Parafii trwają odwiedziny duszpasterskie. Cały plan kolędy umieszczony jest w Internecie i w gablocie. Kolęda na ul. Górnej odbędzie się w niedziele 20 stycznia. Początek od godz. 14:00.
3. W związku z trwającą Kolędą, Msze św. w naszym kościele w najbliższym tygodniu we wtorek o godz. 9:00 oraz w piątek o godz. 19:00; w czwartek Mszy św. nie będzie.

4. Biuro Parafialne będzie nieczynne. We wszelkich nagłych wypadkach proszę o bezpośredni kontakt ze mną.
5. W piątek 18 stycznia. rozpoczniemy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Niech wołanie Pana Jezusa „aby byli jedno” stanie się przedmiotem naszej intensywnej modlitwy.
6. Za tydzień przypada trzecia niedziela miesiąca. W związku z tym tradycyjnie składka przeznaczona będzie na dalsze prowadzone prace w budynku przy kościele.
7. Przypominam o „zabawie karnawałowej”, która nasza parafia organizuje w sobotę 9 lutego 2019 r. na Sali wiejskiej we Wroniawach. Początek o godz. 19:00. Cena od pary 170 zł. W trakcie zabawy rozprowadzać będziemy cegiełki na prace prowadzone przy sali parafialnej. W związku z tym, tak jak przy festynie zwracam się z prośbą o pomoc. Potrzebne będą fanty i cisto. Gdyby ktoś mógł ofiarować blachę placka proszę o kontakt w zakrystii. Nagrody można także przynosić do zakrystii. Zabawę poprowadzi Zespół Muzyczny „TakTon”. Obecnie wszystkie miejsca na zabawę są już zajęte. Proszę w miarę możliwości o dokonywanie wpłat w sklepie u Pana Wieczorka we Wroniawach przy ul. Nowej.
  ● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Marlenie Cwojdzińskiej, Dorocie Walkowiak, Wioletcie Kotlarskiej, Alicji Przybyła.
9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (nowa cena - 6 zł); „Miłujcie się” (4 zł); „Gość Niedzielny” (5 zł) i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki”(5,90 zł).