1. Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek po Mszy św. o godz. 19.00. Intencje do wspólnej modlitwy można składać w piątek przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
2. Biuro Parafialne będzie czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
3. Jeszcze do 8 listopada włącznie można dostąpić odpustu zupełnego dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza grzebalnego i zmówienie tam, choćby myślnej, modlitwy w intencji zmarłych.

4. Za naszych bliskich zmarłych modlimy się w tzw. „wymieniankach” w łączności z sobotnimi i niedzielnymi Mszami świętymi. Kartki na wymienianki są wyłożone pod chórem. Można je składać do koszyczka ustawionego przy obrazie Matki Boskiej Częstochowskiej.
5. W czwartek 8 listopada zapraszam dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej na Mszę św. o godz. 18.30. Podczas tej Mszy św. poświęcone zostaną książeczki do nabożeństwa.
6. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w najbliższy piątek od godz. 9.00.
7. W niedzielę 11 listopada przypada 100 rocznica odzyskania Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny w naszym kościele o godz. 9:30. Składka przeznaczona będzie na potrzeby Stolicy Świętej. Nie zapomnijmy w tym dniu wywiesić naszej narodowej flagi.
8. Za tydzień w niedzielę przeżywać będziemy także X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Dzień ten będzie poświęcony sytuacji chrześcijan w Pakistanie. Chciejmy wspierać prześladowanych chrześcijan naszą modlitwą i materialnym darem. Przed kościołem w sobotę i niedzielę zbierać będziemy ofiary na ten cel.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Annie Michalewicz, Urszuli Ratajskiej, Katarzynie Hanyż, Małgorzacie Rychłej.
10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (cena 5 zł); „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł).