1. W dzisiejszą niedzielę przed kościołem zbiórka ofiar na rzecz Papieskich Dzieł Misyjnych.
2. Także dzisiaj przypada trzecia niedziela miesiąca, a zatem składka zbierana w kościele jest przeznaczona na prowadzone przy naszym kościele prace remontowe. Za złożone dzisiaj ofiary serdeczne Bóg zapłać!
3. Modlitwa różańcowa w kościele od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00, w piątek i sobotę o godz. 18.30 oraz w niedzielę o godz. 9.00. Dzieci zapraszam dodatkowo na modlitwę różańcową we wtorek i czwartek o godz. 17.30 w kościele.

4. Spotkanie młodzieży z ŚDM odbędzie się w środę 24 października o godz. 19.30 na probostwie w Solcu Nowym.
5. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
6. Za tydzień w sobotę i niedzielę Ojcowie Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej, rozprowadzać będą przed kościołem kalendarze misyjne na przyszły rok.
7. W najbliższą niedzielę o godz. 17:00 w kościele we Wroniawach będzie można obejrzeć spektakl teatralny „Mord w katedrze” T. S. Eliota pod kierownictwem ks. Marcina Budzyńskiego, w wykonaniu młodzieży z Grupy Teatralnej „Spinacz” z Wolsztyna. W kwietniu spektakl był przedstawiany w poznańskiej katedrze. Klimat tego spektaklu powoduje, że momentalnie przenosimy się myślami do dwunastowiecznej Anglii, pełnej konfliktów o władzę i wpływy między państwem a Kościołem, które prowadzą do tragicznej śmierci prymasa Anglii św. bp. Tomasza Becketa. Becket umiera śmiercią męczeńską, by wypełnić wolę samego Boga, co umacnia doświadczenie, że dramatyczna historia z Canterbury rodzi się  w sercu każdego z nas, kto pragnie być wiernym ewangelicznemu przesłaniu Jezusa Chrystusa.
8. Także w najbliższą niedzielę 28 października w kościele pw. św. Bartłomieja w Kębłowie o godz. 15:00 odbędzie się charytatywny koncert dla ciężko chorego chłopca Filipa. W trakcie koncertu zagrają „Gitary Niepokalanej” z Obry oraz zespół „AudioZ” z Kębłowa.
9. 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 8.00 w Solcu Nowym, o godz. 9:30 we Wroniawach oraz o godz. 11.00 w intencji zmarłych Parafian – na cmentarzu w Solcu Nowym. Po Mszy św. procesja żałobna do krzyża. Ofiary zebrane na tej Mszy św. będą przeznaczone na utrzymanie cmentarza, zwłaszcza pokrycie kosztów wywozu śmieci.
10. Procesja z modlitwą za zmarłych i Msza św. na cmentarzu w Kębłowie – w czwartek 1 listopada o godz. 13.00. Ofiary zebrane podczas tej Mszy św. będą przeznaczone na utrzymanie cmentarza i remont kościółka św. Wawrzyńca.
11. W listopadowe dni, częściej niż kiedykolwiek w ciągu całego roku, pamiętamy o naszych drogich zmarłych. W intencji zmarłych modlić się będziemy w łączności z sobotnimi i niedzielnymi Mszami świętymi. Kartki na wymienianki są wyłożone pod chórem. Wymienianki można składać do koszyczka ustawionego pod obrazem Matki Bożej.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Joannie Frąckowiak, Natalii Wieczorek, Ewie Mencel, Hannie Fligier, Ilonie Basiuk ;
● za ofiary zebrane na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Zebraliśmy 92 zł. Bóg zapłać!
13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł).