1. Kończą się Misje Parafialne. Panu Bogu niech będą dzięki za wszelkie łaski otrzymane w tym świętym czasie. Dziękujemy także ks. Robertowi za głoszone Słowo Boże i wspólnotę modlitwy. Dziękujemy za przypomnienie nam o wartości wiary w naszym życiu i potrzeby odważnego i świadomego jej wyznawania.
2. Dzisiaj przeżywamy XVIII Dzień Papieski. Przed kościołem młodzież zbiera ofiary do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia.
3. Modlitwa różańcowa w kościele od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00, w piątek i sobotę o godz. 18.30 oraz w niedzielę o godz. 9.00. Dzieci zapraszam dodatkowo na modlitwę różańcową we wtorek i czwartek o godz. 17.30 w kościele.

4. Spotkanie młodzieży z ŚDM odbędzie się w środę 17 października o godz. 19.30 na probostwie w Solcu Nowym.
5. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
6. Za tydzień obchodzić będziemy Światową Niedzielę Misyjną. Przed kościołem zbiórka ofiar na pomoc dla misjonarzy.
7. Także za tydzień trzecia niedziela miesiąca, a zatem składka zbierana w kościele będzie przeznaczona na prowadzone przy naszym kościele prace remontowe.
8. Ks. Andrzej Kruś zaprasza na sprzątanie i porządkowanie cmentarza w Kębłowie, które odbędzie się w soboty 20 i 27 października.
9. Procesja z modlitwą za zmarłych i Msza św. na cmentarzu w Kębłowie – w czwartek 1 listopada o godz. 13.00. Ofiary zebrane podczas tej Mszy św. będą przeznaczone na utrzymanie cmentarza i remont kościółka św. Wawrzyńca. W naszym kościele Msza św. w intencji zmarłych Parafian 1 listopada o godz. 9.30.
10. Msza św. w intencji zmarłych Parafian na cmentarzu w Solcu Nowym będzie odprawiona w czwartek 1 listopada o godz. 11.00. Po Mszy św. procesja żałobna do krzyża. Ofiary zebrane na tej Mszy św. będą przeznaczone na utrzymanie cmentarza, zwłaszcza pokrycie kosztów wywozu śmieci.
11. W sobotę zmarł śp. Franciszek Kaczmarek z ul. Wolsztyńskiej w Solcu (miał 79 lat). Różaniec w intencji zmarłego na Sali Wiejskiej w Solcu w niedzielę o godz. 17:00, w poniedziałek o godz. 17:30 oraz w kościele w Solcu Nowym we wtorek o godz. 10:30. Msza św. pogrzebowa i pogrzeb na naszym parafialnym cmentarzu w Solcu Nowym we wtorek 16 października o godz. 11:00. Módlmy się w jego intencji – Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Halinie Molickiej, Joannie Ratajskiej, Joannie Małeckiej, Robertowi Małeckiemu.
13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł).