1. W poniedziałek rozpoczynamy miesiąc październik, a zatem zapraszam Parafian do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele - od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00, w piątek i sobotę o godz. 18.30 oraz w niedzielę o godz. 9.00.
2. Do 4 października włącznie nieobecny jest w Parafii ks. Proboszcz, z uwagi na jego uczestnictwo w Parafialnej Pielgrzymce do Włoch. W czasie jego nieobecności zastępują go Ojcowie Oblaci z Obry. W nagłych wypadkach proszę się kontaktować z ks. prob. Andrzejem Krusiem z Kębłowa (nr tel.: 68 384 19 97) lub ks. prob. Józefem Wachowiakiem z Gościeszyna (nr tel.: 68 384 33 24).

3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św., oraz w piątek wyjątkowo od godz. 14.45 – 15.30 (w piątek na zakończenie Spowiedzi Komunia św. wynagradzająca). Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną dopiero w piątek 12 października od godz. 9.00.
4. W piątek po Mszy św. o godz. 19:00 Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Mszą św. o godz. 18:45.
5. Od 6 października (tj. sobota) do 14 października (niedziela) przeżywać będziemy w naszej parafii Misje Święte. Poprowadzi je o. Robert Klemens z Oratorium św. Filipa Neri ze Świętej Góry w Gostyniu. Proszę wszystkich o modlitwę w intencji Misji oraz ojca Roberta. W trakcie Misji Świętych Msze św. odprawiać będziemy w soboty i niedziele bez zmian, natomiast od poniedziałku do piątku o godz. 19:00. Szczegółowy plan jest wywieszony w gablocie.
6. W sobotę 6 października bezpośrednio po Mszy św. o godz. 19:00, nauka misyjna dla młodzieży. Zapraszam przygotowujących się do Bierzmowania, a także pozostałą młodzież naszej parafii.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne:
8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” z książeczką: „5 minut z Bogiem. Modlitwa na każdy dzień października” (cena 6 zł); „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł).