1. Od 23 września do 4 października będę nieobecny w Parafii z uwagi na udział w Parafialnej Pielgrzymce do Włoch. W czasie mojej nieobecności zastępować mnie będą Ojcowie Oblaci z Obry. W nagłych wypadkach proszę o kontakt z ks. prob. Andrzejem Krusiem z Kębłowa (nr tel.: 68 384 19 97) lub ks. prob. Józefem Wachowiakiem z Gościeszyna (nr tel.: 68 384 33 24). W tym czasie biuro parafialne będzie nieczynne. Proszę Parafian o modlitwę w intencji wszystkich pielgrzymów, a ja także zapewniam o modlitewnej pamięci.
2. Od 6 października (tj. sobota) do 14 października (niedziela) przeżywać będziemy w naszej parafii Misje Święte. Proszę wszystkich o modlitwę w tej intencji. W trakcie Misji Świętych Msze św. odprawiać będziemy w soboty i niedziele bez zmian, natomiast od poniedziałku do piątku o godz. 19:00. Szczegółowy plan jest już wywieszony w gablocie.

3. W piątek po Mszy św. o godz. 19:00 Koronka i Nowenna do Miłosierdzia Bożego.
4. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w Farze Wolsztyńskiej od 24.09-28.09.2018, codziennie o godz. 19.00.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Marii Nowak, Kindze Nowak, Halinie Rogozińskiej, Irenie Wolnik, Dorocie Szczepaniak;
● za ofiary złożone na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 3,287,62 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
● za ofiary zebrane na potrzeby KUL-u oraz WT UAM. Zebraliśmy 67,25 zł.
6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł); „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), w którym znajdziemy interaktywną kolorowankę z Owieczką Magdą, która ułatwi dzieciom rozumienie i przeżywanie Mszy Świętej; „Miłujcie się” (4 zł).