Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia duszpasterskie na XXII Niedzielę Zwykłą - 02.09.2018 r.

1. Msza św. z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi odbędzie się w poniedziałek 3 września o godz. 9:00, bezpośrednio po niej uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19 w szkole.
2. Przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania z klasy VIII Szkoły Podstawowej i III klasy Gimnazjum zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu w najbliższy czwartek od godz. 18.00 do 18.30 oraz na Mszę św. o godz. 18:30. Podczas Adoracji możliwość skorzystania z Sakramentu Pojednania i Pokuty.
3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi Świętej przed każdą Mszą św., a w piątek od godz. 14.30 do 15.30. Po Spowiedzi możliwość przyjęcia Komunii Świętej.

4. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w piątek od godz. 9:00.
5. Biuro parafialne czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18:30.
6. W I piątek miesiąca Koronka do Miłosierdzia Bożego 10 minut przed Mszą św. o godz. 19:00; po Mszy św. litania do Serca Pana Jezusa.
7. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10:00 w kościele.
8. W sobotę przypada święto Narodzenia NMP. Podczas Mszy św. o godz. 19:00 obrzęd błogosławieństwa ziarna siewnego i nasion.
9. Spotkanie dla rodziców dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Świętej odbędzie się w piątek 7 września po Mszy św. o godz. 19:00 w kościele.
10. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieciom z I klasy Szkoły Podstawowej odbędzie się w najbliższą niedzielę 9 września podczas Mszy św. o godz. 9:30.
11. Rekolekcje dla członków Żywego Różańca odbędą się od 12 do 14 października 2018 r. w Zaborówcu. Zapisy w zakrystii lub Biurze Parafialnym do przyszłej niedzieli włącznie.
12. Serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy wykonali prace związane z położeniem kostki w miejscu przeznaczonym na parkowanie rowerów.
13. Trwają prace związane z przebudową budynku przy zakrystii, gdzie będzie się mieściła sala parafialna, ubikacje i biuro parafialne. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w to dzieło oraz składającym na ten cel ofiary pieniężne. Bóg zapłać!
14. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł), w którym przeczytamy m.in. o Światowym Spotkaniu Rodzin w Dublinie; „Mały Przewodnik Katolicki” (6,90 zł), w którym znajdziemy interaktywną kolorowankę z Owieczką Magdą, która ułatwi dzieciom rozumienie i przeżywanie Mszy Świętej.


PROBOSZCZ

stat4u