Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia duszpasterskie na XVI Niedzielę Zwykłą - 22.07.2018 r.

1. Dzisiaj w niedzielę odbędzie się festyn parafialny w Solcu Nowym przy kościele. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 12.00. Po jej zakończeniu wspólne biesiadowanie, gry i zabawy przy kościele, zakończone zabawą taneczną. W trakcie festynu do godz. 18.00 rozprowadzać będziemy cegiełki na prowadzone przy kościele prace remontowe (spośród nabywców cegiełek rozlosujemy nagrody, między innymi: talon na 800 zł do wykorzystania w sklepie RTV AGD, dwa rowery, sprzęt RTV AGD i wiele innych ciekawych nagród). Serdecznie zapraszam!
2. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 Koronka i Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Intencje do wspólnej modlitwy można składać w piątek przed Mszą do koszyczka pod chórem.

3. Biuro parafialne czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18:30.
4. Szkoła Katechistów Archidiecezji Poznańskiej rozpocznie swoją działalność w parafii farnej w Wolsztynie na przełomie września i października. Spotkania będą się odbywały w soboty przez 10 miesięcy do czerwca (spotkań będzie 12). Zapisy w biurze parafialnym. Więcej informacji na stronie internetowej: www.katecheza.pl
5. Serdecznie dziękuję:
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Barbarze Klingsporn, Urszuli Wieczorek, Darii Reimann, Joannie Rozynek;
● za ofiary zebrane na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 2.758 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
● za ofiary zebrane przy okazji poświęcenia samochodów. Zebraliśmy 680,50 zł.
6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (cena 5 zł); „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł); „Miłujcie się” (4 zł).

PROBOSZCZ

stat4u