1. Dzisiaj przypada trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie składka przeznaczona jest na prowadzone przy naszym kościele prace remontowe.
2. Także dzisiaj po Mszach św. tradycyjne błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych.
3. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 Koronka i Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Intencje do wspólnej modlitwy można składać w piątek przed Mszą do koszyczka pod chórem.

4. Biuro parafialne czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18:30.
5. Za tydzień w niedzielę 22 lipca odbędzie się festyn parafialny w Solcu Nowym przy kościele. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 12.00. Po jej zakończeniu wspólne biesiadowanie, gry i zabawy przy kościele, zakończone zabawą taneczną. W trakcie festynu do godz. 18.00 rozprowadzać będziemy cegiełki na prowadzone przy kościele prace remontowe (spośród nabywców cegiełek rozlosujemy nagrody, między innymi: talon na 800 zł do wykorzystania w sklepie RTV AGD, dwa rowery, sprzęt RTV AGD i wiele innych ciekawych nagród). Serdecznie zapraszam!
6. Szkoła Katechistów Archidiecezji Poznańskiej rozpocznie swoją działalność w parafii farnej w Wolsztynie na przełomie września i października. Spotkania będą się odbywały w soboty przez 10 miesięcy do czerwca (spotkań będzie 12). Zapisy w biurze parafialnym. Więcej informacji na stronie internetowej: www.katecheza.pl
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Ewie Hetman, Marzenie Rogozińskiej, Elżbiecie Wolnik, Monice Piskorz.
8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (cena 5 zł); „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł); „Miłujcie się” (4 zł).