1. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 Koronka i Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Intencje do wspólnej modlitwy można składać w piątek przed Mszą do koszyczka pod chórem.

2. Do czwartku włącznie nieobecny będzie ks. proboszcz. Zastępuje go o. Błażej Mielcarek. W nagłych wypadkach ks. proboszcz prosi o kontakt z o. Błażejem, bądź z ks. Andrzejem Krusiem z Kębłowa (nr tel.: 68 384 19 97) lub ks. Józefem Wachowiakiem z Gościeszyna (nr tel.: 68 384 33 24).
3. Biuro parafialne w najbliższym tygodniu będzie nieczynne.
4. Za tydzień przypada trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie składka przeznaczona będzie na prowadzone przy naszym kościele prace remontowe.
5. W najbliższą sobotę i niedzielę po Mszach św. tradycyjne błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych.
6. Szkoła Katechistów Archidiecezji Poznańskiej rozpocznie swoją działalność w parafii farnej w Wolsztynie na przełomie września i października. Spotkania będą się odbywały w soboty przez 10 miesięcy do czerwca (spotkań będzie 12). Zapisy w biurze parafialnym. Więcej informacji na stronie internetowej: www.katecheza.pl
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne.
8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (cena 5 zł); „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł); „Miłujcie się” (4 zł).