1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi Św. przed każdą Mszą św., a w piątek dodatkowo od godz. 14.30 do 15.30. Po Spowiedzi Komunia św.
2. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 Koronka i Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Intencje do wspólnej modlitwy można składać w piątek przed Mszą do koszyczka pod chórem.
3. Do 12 lipca będę przebywał poza parafią. Zastępował mnie będzie ks. Piotr Kuś – dyrektor Katolickiej Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Liceum im. Św. Stanisława Kostki w Poznaniu. W wszelkich sprawach proszę o kontakt z księdzem Piotrem po Mszach św., bądź na probostwie lub z ks. proboszczem Józefem Wachowiakiem z Gościeszyna (nr tel. 68 384 33 24). Biuro Parafialne w najbliższym tygodniu będzie nieczynne.

4. Szkoła Katechistów Archidiecezji Poznańskiej rozpocznie swoją działalność w parafii farnej w Wolsztynie na przełomie września i października. Spotkania będą się odbywały w soboty przez 10 miesięcy do czerwca (spotkań będzie 12). Zapisy w biurze parafialnym. Więcej informacji na stronie internetowej: www.katecheza.pl
5. Mają zamiar wstąpić w związek małżeński: Piotr Hamrol, stanu wolnego, z par. pw. Miłosierdzia Bożego we Wroniawach i Aleksandra Utrata, stanu wolnego z par. pw. M. B. Częstochowskiej w Solcu Nowym oraz Damian Tomasz Mleczak, stanu wolnego z par. pw. Miłosierdzia Bożego we Wroniawach i Katarzyna Stanek, stanu wolnego z par. pw. św. Bartłomieja w Kębłowie. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich, zobowiązany jest w sumieniu poinformować o tym w biurze parafialnym.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Annie Witkowskiej, Zofii Koniecznej;
● za ofiary zebrane na potrzeby KUL-u i WT UAM. Zebraliśmy 81,90 zł.
● za ofiary zebrane na potrzeby Stolicy Świętej. Zebraliśmy w piątek 71,70 zł.
7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (cena 5 zł); „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł); „Miłujcie się” (4 zł). W „Przewodniku Katolickim” przeczytamy m.in. o tym, dlaczego Kościół przestaje być ważny dla młodych.