15 Niedziela zwykła

1. Dzisiaj Klub Sportowy w Solcu zaprasza  na festyn na boisku sportowym, z okazji 10-lecia istnienia klubu. Festyn rozpocznie się

o godz. 12.30 mszą św.

2. Dzisiaj także przypada święto św. Benedykta, Patrona Europy

3. W dniach od 12 do 16 lipca o godz. 19.00 we Farze w Wolsztynie będzie odbywała się katecheza przedmałżeńska dla narzeczonych.+

- za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty: Gabrieli Prządka, Marii Jokś,

Iwonie Nasiłowskiej oraz Katarzynie Ratajskiej

5. Zapowiedzi przedślubne:

8) Witold Paweł Krawczyk, st. wolny, zam. Wroniawy, ul. Polna 7 a

Agnieszka Anna Hewusz, st. wolny, zam. Śmieszkowo 52, zapowiedź II

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich, zobowiązany jest poinformować o tym w biurze parafialnym.

6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki", "Miłujcie się"

7. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka jest przeznaczona na remont świątyni.

P r o b o s z c z