Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną - 22.04.2018 r.

1. Dzisiaj przypada Światowa Niedziela Modlitw o Powołania. W naszej parafii gościmy kleryka z Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu, który po Mszach św. przed kościołem zbierał będzie ofiary na potrzeby Seminarium.
2. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu tylko w czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.

3. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej odbędzie się w środę 25 kwietnia o godz. 19.30 na probostwie w Solcu Nowym.
4. Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek po Mszy św. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
5. Parafia nasza organizuje pielgrzymkę autokarową do Włoch w terminie od 23 września do 4 października 2018r. W programie m.in.: Padwa, Wenecja, Loreto, Lanciano, San Giovanni Rotondo, Monte San Angelo, Pompeje, Monte Casino, Subiaco, Rzym, Asyż. Cena 2950 PLN + 50 EURO od osoby. Są jeszcze wolne miejsca. Serdecznie zapraszam.
6. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w Farze Wolsztyńskiej od 23.04-27.04.2018, codziennie o godz. 19.00.
7. Serdecznie dziękuję:
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Agacie Skorupińskiej, Iwonie Nasiłowskiej, Krystynie Borka, Krystynie Rubach;
● za ofiary złożone na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 3.125,30 zł. Serdeczne Bóg zapłać!;
● kolejnym 4 rodzinom za ofiary złożone na daninę diecezjalną i potrzeby naszego kościoła;
8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” z książeczką: „5 minut z Bogiem. Modlitwa na każdy dzień maja” (cena 6 zł); „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł); „Miłujcie się” (4 zł), „Misyjne drogi” (5 zł).

PROBOSZCZ

stat4u