1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na Dzieło Pomocy Misjom „Ad Gentes”.
2. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
3. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. W związku z tym:
- Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 18.00 do 18.30.
- okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św., oraz w piątek od godz. 14.30 – 15.30 (w piątek na zakończenie Spowiedzi Komunia św. wynagradzająca).

4. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną i przedświąteczną Komunią Św. odbędą się dopiero w piątek 16 marca od godz. 9.00.
5. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 18.30.
6. W okresie Wielkiego Postu Nowennę i Koronkę do Bożego Miłosierdzia odmawiamy w czwartki po Mszy św. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
7. Gorzkie Żale w niedzielę po Msz św. o godz. 9.30.
8. Od najbliższej soboty 3. marca do środy 7. marca będziemy przeżywać Rekolekcje Wielkopostne. W sobotę i niedzielę nauki rekolekcyjne podczas Mszy św. Od poniedziałku do środy podczas Mszy św. o godz. 19.00. Rekolekcje poprowadzi ks. dr Trojan Marchwiak, proboszcz parafii pw. św. Wojciecha w Poznaniu. Serdecznie zapraszam wszystkich Parafian!
9. W okresie Wielkiego Postu składamy daninę diecezjalną. Fundusze z tej daniny są przeznaczane na działalność charytatywną prowadzoną przez Caritas, na potrzeby Arcybiskupiego Seminarium Duchownego, Domu Księży Emerytów, Muzeum, Katedry oraz na funkcjonowanie instytucji centralnych Archidiecezji. Koperty na daninę, zostały one wyłożone pod chórem. Za dotychczas złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii serdeczne Bóg zapłać!
10. W środę odbył się pogrzeb śp. Bogusza Rozynka z ul. Wolsztyńskiej (przeżył 74 lata). Módlmy się w jego intencji – Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Małgorzacie Pappelbaum, Jadwidze Majewskiej, Wioletcie Łukaszewicz, Marii Czych;
●  za ofiary złożone na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 2.886,10 zł. Bóg zapłać!
12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” z książeczką: „5 minut z Bogiem. Modlitwa na każdy dzień marca” (cena 6 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł).