1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca – tradycyjnie składka przeznaczona jest na dalsze potrzebne prace przy naszej Świątyni. Za złożone dzisiaj ofiary serdeczne Bóg zapłać!
2. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 18.30.
3. W okresie Wielkiego Postu Nowennę i Koronkę do Bożego Miłosierdzia odmawiamy w czwartki po Mszy św. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
4. Gorzkie Żale w niedzielę po Msz św. o godz. 9.30.

5. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na Dzieło Pomocy Misjom „Ad Gentes”.
6. W okresie Wielkiego Postu składamy daninę diecezjalną. Fundusze z tej daniny są przeznaczane na działalność charytatywną prowadzoną przez Caritas, na potrzeby Arcybiskupiego Seminarium Duchownego, Domu Księży Emerytów, Muzeum, Katedry oraz na funkcjonowanie instytucji centralnych Archidiecezji. Koperty na daninę, zostały one wyłożone pod chórem. Za dotychczas złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii serdeczne Bóg zapłać!
7. Od poniedziałku do piątku będę przebywał poza parafią. W czasie mojej nieobecności zastępować mnie będą Ojcowie Oblaci z Obry. We wszelkich nagłych wypadkach proszę dzwonić do ks. proboszcza Józefa Wachowiaka z Gościeszyna pod nr tel.: 68 384 33 24 lub bezpośrednio do mnie: 601 38 11 60. Biuro Parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne.
8. Mają zamiar wstąpić w związek małżeński: Grzegorz Józef Kałuża z par. pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Suchym Lesie i Justyna Ratajska z par. pw. Miłosierdzia Bożego we Wroniawach. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich, zobowiązany jest w sumieniu poinformować o tym w biurze parafialnym.
9. W ostatnim czasie papież Franciszek wezwał cały Kościół do modlitwy i postu w intencji pokoju w Demokratycznej Republice Konga i Południowym Sudanie. Wyrażając jedność z Ojcem Świętym Franciszkiem pragniemy włączyć się w to ważne i szlachetne przedsięwzięcie w najbliższy piątek 23 lutego. Zachęcam tego dnia do osobistej modlitwy w tej intencji, do ofiarowania Drogi Krzyżowej i piątkowego postu.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Bernadecie Andrys, Sylwii Laufer, Wiesławie Koniecznej;
●  za ofiary złożone w środę popielcową na potrzeby Caritas. Zebraliśmy 108,10 zł.
11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł). Zapraszam szczególnie do lektury nowego „Przewodnika Katolickiego”, w którym przeczytamy m.in. Benedykt XVI: wewnętrznie pielgrzymuję do Domu. Dlaczego nie można zapomnieć o papieżu seniorze?