1. Serdecznie zapraszam Parafian na Jasełka w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej we Wroniawach oraz wspólne kolędowanie – dzisiaj w niedzielę o godz. 15.00 w kościele.
2. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. W związku z tym:
- Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 18.00 do 18.30.
- okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św., oraz w piątek od godz. 14.30 – 15.30 (w piątek na zakończenie Spowiedzi Komunia św. wynagradzająca).

3. W piątek 2 lutego, obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego. Msza św. z błogosławieństwem świec o godz. 19.00 oraz w czwartek 1 lutego o godz. 18.30. Tego dnia modlić się będziemy szczególnie za osoby konsekrowane. Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby zakonów klauzurowych.
4. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej zapraszam w piątek wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 19.00 (przynosimy ze sobą świece).
5. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.30.
6. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 – Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
7. W piątek zmarła śp. Krystyna Piechnik z ul. Wolsztyńskiej we Wroniawach (przeżyła 80 lat). Jej pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 29 stycznia: Msza św. o godz. 11.00 i po jej zakończeniu pogrzeb na cmentarzu w Kębłowie. Różaniec w intencji zmarłej w kościele we Wroniawach w niedzielę o godz. 18.30. Módlmy się w jej intencji – Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Marlenie Cwojdzińskiej, Dorocie Walkowiak, Wojciechowi Winiarz, Dariuszowi Buła;
● za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na Radio „Emaus”. Zebraliśmy 73 zł.
● za ofiary złożone na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 3.154,90 zł. Serdeczne Bóg zapłać!;
● bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy pomogli przygotować i zorganizować naszą parafialną zabawę karnawałową. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarowane ciasto i fanty.
9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” z książeczką: „5 minut z Bogiem. Modlitwa na każdy dzień lutego” (cena 6 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł). W „Przewodniku Katolickim”, przeczytać możemy m.in. o ojcu Marianie Żelazku, wielkopolskim werbiście, który przez 50 lat był misjonarzem w Indiach. Mija właśnie setna rocznica urodzin „Ojca trędowatych”, a także o siostrze Loyoli Vinall, który była baptystką, a niedawno złożyła śluby wieczyste w katolickim zakonie.