1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na prace przy Sali parafialnej oraz na paliwo do ogrzewania naszej świątyni. Za złożone dzisiaj ofiary serdeczne Bóg zapłać!
2. Przed kościołem zbiórka do puszek na naszą archidiecezjalną rozgłośnię radiową – „Radio Emaus”.
3. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.30.

4. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną odbędą się wyjątkowo w najbliższy piątek 26 stycznia od godz. 9.00.
5. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 – Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
6. W najbliższą sobotę 27 stycznia, odbędzie się na Sali Wiejskiej we Wroniawach parafialna „zabawa karnawałowa”. Początek o godz. 19.00. W trakcie zabawy rozprowadzać będziemy cegiełki na budowę sali parafialnej. Wśród nabywców cegiełek rozlosujemy ciekawe nagrody, m.in. telewizor i inny sprzęt RTV AGD. Potrzebne są jeszcze fanty i ciasto. Bardzo proszę Parafian o pomoc. Jednocześnie dziękuję za już przyniesione nagrody i deklaracje upieczenia ciasta. Ciasto proszę przynosić na salę wiejską w sobotę od godz. 10.00. Fanty można przynosić do zakrystii lub w sobotę bezpośrednio na salę wiejską. Zabawę poprowadzi Zespół Muzyczny „FOTi”. Proszę o jak najszybsze dokonanie wpłat u Pana Wieczorka w sklepie, abyśmy mieli pewność, że zapisani wezmą udział w zabawie.
7. Serdecznie zapraszam Parafian na Jasełka w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej we Wroniawach oraz wspólne kolędowanie – w najbliższą niedzielę 28 stycznia o godzinie 15.00 w kościele.
8. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Lucynie Barskiej, Wioletcie Musiał, Marcie Ptak.
9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł), „Misyjne Drogi” (5 zł). Zapraszam szczególnie do lektury nowego „Przewodnika Katolickiego”, w którym m.in. o batalii w sprawie ochrony życia chorych i niepełnosprawnych dzieci.