1. Msze św. we wtorek i czwartek o godz. 18.30. W piątek i sobotę o godz. 19.00 i w niedzielę o godz. 9.30.
2. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
3. W czwartek rozpoczniemy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Niech wołanie Pana Jezusa „aby byli jedno” stanie się przedmiotem naszej intensywnej modlitwy.

4. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 – Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
5. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona będzie na prace przy Sali parafialnej oraz na ogrzewanie naszej świątyni.
6. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na naszą archidiecezjalną rozgłośnię radiową – „Radio Emaus”.
7. Parafia nasza organizuje „zabawę karnawałową”, która odbędzie się w sobotę 27 stycznia 2018r. na Sali wiejskiej we Wroniawach. Początek o godz. 18.00. Cena od pary 170 zł. W trakcie zabawy rozprowadzać będziemy cegiełki na budowę sali parafialnej. Wśród nabywców cegiełek rozlosujemy ciekawe nagrody, m.in. telewizor i inny sprzęt RTV AGD. W związku z tym, zwracam się z ogromną prośbą do Parafian o pomoc. Bardzo potrzebne są jeszcze fanty i cisto. Gdyby ktoś mógł ofiarować blachę placka proszę o kontakt w zakrystii. Nagrody można także przynosić do zakrystii. Zabawę poprowadzi Zespół Muzyczny „FOTi”. Zapisy i wpłaty w sklepie u Pana Wieczorka we Wroniawach przy ul. Nowej.
8. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Julii Przybeckiej, Justynie Poniedziałek, Justynie Barskiej, Magdalenie Skołożdrzy.
9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł), „Misyjne Drogi” (5 zł). Zapraszam szczególnie do lektury nowego „Przewodnika Katolickiego”, w którym m.in. o tym, po co nam rok św. Stanisława Kostki oraz o Peru i Chile, do których pielgrzymuje papież Franciszek, a także o tym, jak modlitwa może zmienić nasze nastawienie do uchodźców.